ورزش در همه سنین حتی در پیری مورد نیاز بدن است

چگونه میشود یک سالمند که در تمام زندگی خود یک فرد قوی و با نظمی بوده و در دوران سالخوردگی خود انقدر صبور باشد و در همان نقطه پرستاری که وظیفه نگهداری از آن سال من را انتخاب کرده تا این حد کم حوصله و بی طاقت باشد.

این یک کار اشتباهی است که پرستار بخواهد از آرام بودن و کم حرف بودن یک سالمند سوء استفاده کند زیرا سالمند به مرور زمان آن صبری که دارد را از دست می‌دهد و به خاطر سنی که دارد ممکن است دچار درگیری های ذهنی و پرخاشگری شوند.

تمام چیزی که سالمند می‌خواهد این است که آرامشش و حفظ شود و نخواهد در هر مورد ناچیز دچار درگیری فکری شود پرستار باید آگاه باشد سالمندی که صبوری می کند و چشم به روی خطاهای جزئی می بندد فردی است که ممکن است اگر این خطاها مدام تکرار شوند و مدام آرامش او را بر هم بزنند دیگر از چشم پوشی و بخشش استفاده نخواهد کرد و مورد را گزارش می دهد و سالمند ،خانواده را مجبور می کند تا فرد دیگری برای پرستاری انتخاب کنند که زمانی که اشتباهی مرتکب شد آن را سریعاً بپذیرد و برای جبران خطایش دست به کار شود.

در نظر داشته باشیم همانگونه که آرامش یک پرستار برای خودش مهم است آرامش یک سالمند نیز برای خود سالمند و خانواده سالمند مهم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *